rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10441 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-01-12 17:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.50
Bukmacher:
50 EURO
0
1
oceń analizę

Spotkanie, w którym nikt inny nie powinien wygrać jak paryżanie. Goście idą w tym sezonie jak burza, mają tylko dwa remisy i ani jedbej porażki. A to coś mówi o sile tego zespołu, szkoda że w lidze mistrzów tak nie idzie, chodzi mi o poprzedni sezon, gdzie mieli walczyć o najwyższe laury a tu klapa. Jak co sezon walczą i zdobywają mistrzostwo kraju, w tym na 100 % będzie tak samo. Mają już dużą przewagę nad drugą drużyną. Jest aż 10 a do tego mają jeszcze trzy spotkania zaległe. Gospodarze na granicy spadku, 17 miejsce i dwa oczka przewagi nad ekipą która walczyć będzie w barażach. Faworyta chyba nie trzeba przedstawiać, kurs niski na PSG więc gram na over 2,5 gola gdzie jeszcze jest wysoki wg mnie, bo 1,5 zł to jest ciekawa oferta. Jakoś tak po cichu liczę na to że gospodarze strzela gola, ale to goście będą góra. Ten gol może trochę zdenerwować gwiazdy z Paryża i strzela minimum trzy gole. Wynik dokładny jaki przewiduje to 1-3 lub 1-4. Nie widzę tu innej możliwości, tym bardziej że gospodarze zagraj bez kilku graczy wartościowych.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl