rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10541 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-06-18 21:00
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.88
Bukmacher:
-50 EURO
0
0
oceń analizę

W tym tygodniu po raz kolejny mamy do typowania tylko spotkania drużyn narodowych. Dzisiaj ja zdecydowałem sie wiec zagrac kolejny typ. Wieczorem w meczu 1 kolejki fazy grupowej Mistrzostw Europy do lat 21 czeka nas starcie pomiędzy Anglią a Francją. Jest to chyba najciekawsze spotkanie tej fazy turnieju, bowiem obie ekipy sa w gronie faworytów do wygrania tego trofeum. Dzisiaj na pewno każda z tych drużyn chce rozpocząc ten turniej od zwycięstwa, ale ewentualny remis tez nie bedzie złym wynikiem, bowiem w kolejnych meczach zagraja one z teoretycznie słabszymi rywalami. Ja dzisiaj spodziewam sie tutaj ciekawego spotkania w którym oba zespoły zagraja na dobrym poziomie. Zarówno w Anglii jak i we Francji mamy mnóstwo świetnych piłkarzy którzy gwarantuja nam tutaj ciekawe widowisko. Ja proponuje zagrac typ na under 2.5 bramek po 90 minutach gry. Mysle, że zespoły te zaczna bardzo ostroznie to spotkanie i nie beda chciały tutaj szybko stracic gola, który moze przekreslic ich szanse na awans z tej grupy. Spodziewam sie wiec tutaj niskiego wyniku.

Autor analizy:-Fenomen-
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl