rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10541 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-06-18 21:00
Typ:
X
Kurs:
3.35
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W tym tygodniu po raz kolejny mamy bardzo słaba oferte na piłke nozna, ale trzeba zagrac jakis zakład. Dzisiaj wieczorem odbeda sie kolejne spotkania fazy grupowej na Mistrzostwach Europy do lat 21. O godzinie 21:00 dojdzie do konfrontacji pomiędzy Anglią a Francją. Starcie to zapowiada sie nam kapitalnie, bowiem oba zespoły sa w gronie scisłych faworytów do zdobycia mistrzostwa. W obu ekipach mamy wielu swietnych zawodników, którzy odgrywaja czołowe role w silnych zachodnich klubach. Na pewno w tej konfrontacji bedziemy mieli tutaj zacięta walkę, bowiem nikt nie bedzie chciał tego meczu przegrac. Porażka juz na początku znacznie utrudni możliwosc awansu z tej grupy wiec wydaje mi sie, że warto jest tutaj postawic zakład na remis. Mysle, że nie bedzie on dla obu drużyn wcale złym wynikiem, bowiem przed nimi beda jeszcze 2 spotkania z tymi teoretycznie słabszymi drużynami w tej grupie. Po tym kursie warto szukac w tym starciu podziału punktów.

Autor analizy:AURELIO
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl