rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10483 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-04-21 17:00
Typ:
1
Kurs:
1.52
Bukmacher:
-50 EURO
0
0
oceń analizę

Jeden z niedzielnych meczów 35ej kolejki angielskiej esktraklasy. Do końca sezonu zostało już tylko kilka spotkań i zażarta walka o top 4 wkracza w decydującą fazę. Obecnie kanonierzy z 66 punktami zajmują właśnie 4tą pozycję, ale mają tylko 2 punkty przewagi nad 6tym Manchesterem więc w gruncie rzeczy każda wpadka może kosztować ich ligę mistrzów. Jednak ciężko szukać jej tutaj, bo Arsenal jest w bardzo dobrej formie i wygrał 7 z ostatnich 8 meczów bez względu na rozgrywki. Jedynym problemem może być zmęczenie wynikające z czwartkowego meczu z Napoli, ale ponieważ grają teraz u siebie, to nie powinno być źle. Dla Crystal Palac sezon już się praktycznie skończył. Z 39punktami zajmują 14tą pozycję, utrzymanie mają praktycznie pewne, a do góry mogą awansować o maksymalnie 2-3 pozycje. Oczywiście są to derby i Orły nie odpuszczą, ale różnica zespołów jest obecnie duża i myślę, że zdeterminowany Arsenal ostatecznie wywalczy to czego potrzebuje.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl