rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10422 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-04-15 20:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.50
Bukmacher:
-50 EURO
0
0
oceń analizę

W poniedziałkowy wieczór w kilku czołowych europejskich ligach zostana zakonczone weekendowe serie gier. Ja zdecydowałem sie wybrac spotkanie z południa Europy a konkretnie z Półwyspu Apenninskiego. O godzinie 20:30 w Serie A czeka nas spotkanie pomiedzy zespołami Atalanty a Empoli. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku sa na pewno gospodarze, którzy zajmuja w tabeli wysokie miejsce i walcza o kwalifikacje do Ligi Mistrzów. W tej kolejce swoje spotkanie wygrał już AC Milan wiec aby pozostac za plecami podopiecznych trenera Gatusso trzeba tutaj ugrac 3 punkty. Na własnym terenie Atalanta jest bardzo mocna wiec wydaje mi sie, że zdominuje to spotkanie od pierwszych minut. Empoli na wyjazdach gra słabo i w tej chwili zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Dzisiaj na pewno na tak trudnym terenie ciężko bedzie im o niespodzianke, ale na pewno zespół ten powalczy. Ja spodziewam sie tutaj dobrego spotkania i myśle, że padnie w nim dużo bramek. Mysle, że ciekawa opcja bedzie tutaj gra na over 2.5 gola, bowiem mecze Atalanty sa gwarancja goli.

Autor analizy:AURELIO
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl