rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10242 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-04-17 20:45
Typ:
2
Kurs:
1.73
Bukmacher:
73 EURO
0
0
oceń analizę

Na Bay-Arena będziemy świadkami bardzo ciekawego starcia pomiędzy Bayerem a Bayernem Monachium. Nie trzeba raczej zauważać, żę faworytem do wygrania półfinałowego meczu w Pucharze Niemiec będą goście. Bayer w końcu po kilku latach zaczął wygrywać i gra o udział w przyszłorocznych rozgrywkach Ligii Mistrzów. Dodatkowo co ważne robi to w dobrym stylu. Aby sezon mógł być całkiem udany należy wygrać w bardzo ważnym meczu z Bayernem w półfinale. Generalnie rzecz ujmując to Bayern, który w końcu może nieco poluzować atmosferę przed meczami ligowymi ponieważ już zapewnił sobie mistrzostwo będzie chciał wygrać w tym sezonie wszystko bo jest taka możliwość. Oczekiwania takie są a Bawarczycy w poprzednich rundach wyeliminowali już BVB czy Lipsk więc 2 najmocniejsze ekipy w poprzednim sezonie Bundesligi. Sprawa dziś jest prosta bo kto wygra mecz zagra w finale w Berlinie. Ja stawiam na gości, którzy wyjdą w podstawowej 11.

Autor analizy:Quiquley
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl