rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10242 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-04-17 20:45
Typ:
2
Kurs:
1.68
Bukmacher:
68 EURO
0
0
oceń analizę

Półfinałowe spotkanie w pucharze Niemiec które wyłoni finalistę.Faworytem jest Bayern który wywalczył już mistrzostwo w wielkim stylu i wyraźnie oszczędzał siły na te właśnie spotkanie.Rywal do łatwych nie należy bo Bayer w tym sezonie gra bardzo dobrze i ma realną szanse na grę w przyszłorocznej edycji LM a jeżeli utrzyma taką formę jaką teraz prezentuje powinno im się to udać.Mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami jednak Bayern pokazywał już wielokrotnie że mimo rotowań składem zespół nie traci na swojej sile,spodziewam się że zagrają zawodnicy którzy odpoczywali w ostatniej kolejce i dojdzie do ciekawej konfrontacji.Obie drużyny już się spotkały w Leverkusen wtedy lepszy okazał się Bayern który wygrał 3-1 ale mecz był wyrównany i w sumie remis był cały czas realny.teraz może być podobnie biorąc pod uwagę że Bayern gra swoje od dłuższego czasu a Bayer nabrał dużej pewności po ograniu Lipska i Eintrachtu a więc rywali którzy są w górnej części tabeli,szczególnie wygrana w Lipsku robi wrażenie.Generalnie uważam że Bayern wygra to spotkanie ,powinno być też wiele goli jak również kartek bo będzie to walka o finał tam nikt nie odsunie nogi więc emocji zapowiada się dość sporo.Stawiam na 2-1 dla gości.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl