rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10242 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-04-17 20:45
Typ:
2
Kurs:
1.66
Bukmacher:
66 EURO
0
0
oceń analizę

dzisiejszy pojedynek pomiędzy zespołami Bayeru Leverkusen i Bayernu Monachium to półfinał Pucharu Niemiec, Bayern Monachium po zapewnieniu sobie na 4 kolejki przed końcem zmagań ligowych mistrzostwa Niemiec skupia się na kolejnych celach czyli walce puchar Niemiec i zdobycie Ligi Mistrzów, dzisiejszy pojedynek jest do tego kolejnym krokiem, byłby to 19 puchar Niemiec, który może udać się zdobyć drużynie z Bawarii, ostatnie pojedynki obu zespołów to zdecydowana przewaga zespołu gości, którzy na 5 ostatnio rozegranych pojedynków wygrali 3 razy i 2 razy padł wynik remisowy, bilans bramkowy w tych spotkaniach to 8 bramek Bayernu Monachium i 3 bramki Bayeru Leverkusen, gospodarze którzy jeszcze mają szansę na zdobycie 2 miejsca w lidze mogą podejść do tego meczu trochę bezpiecznie i skład w którym wystąpią może odbiegać od optymalnego, mój typ na ten mecz to 2 wygrana zespołu Bayernu Monachium

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl