rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10242 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-04-17 20:45
Typ:
2
Kurs:
1.74
Bukmacher:
74 EURO
0
0
oceń analizę

Mecz, który może okazać się najważniejszym spotkaniem w sezonie dla dzisiejszych gości a więc Bayeru. Jeśli uda się wygrać to Bayer zagra w finale Pucharu Niemiec z kimś z pary Schalke-Frankfurt. Niema wątpliwości co do tego, że jeśli Bayer okaże się lepszy to będzie miał jedyną szansę na wygranie czegokolwiek w tym sezonie. Bayern z kolei zmotywowany ostatnimi wynikami nawet w składzie bardzo mocno zredukowanym powinien w tym meczu zagrać jednak w podstawowym składzie, który pewnie zobaczymy w starciu z Realem za tydzień. Przed Bayerem Bayern musiał wyeliminować Chemnitzer 5-0, Lipsk w karnych, BVB 2-1 oraz Paderborn 6-0. Ekipa z Leverkusen grała z Karlsruher 3-0, Union Berlin 4-1, Borussia Monchengladbach 1-0 i ostatnio wygrana w dogrywce 4-2 z Werderem. Wydaje mi się że Bayern bez większych trudów powinien w tym meczu wygrać i pokonać zasłużenie Bayer. Dzięki temu legendarny już Jupp może tylko ponownie dać o sobie znać.

Autor analizy:Quiquley
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl