rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10242 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-04-17 20:45
Typ:
2
Kurs:
1.69
Bukmacher:
69 EURO
0
0
oceń analizę

W dniu dzisiejszym dojdzie do spotkania Bayeru Leverkusen oraz Bayernu Monachium w Pucharze Niemiec . Zdecydowanym faworytem są gości i to na nich kieruję swój typ . W ostatnich 4 spotkaniach między tymi ekipami 3-krotnie wygrywali Bawarczycy i raz padł remis . Były to wyniki 1:3 , 1:3 , 0:0 , 1:2. Obie drużyny są w dobrej dyspozycji , ale to drużyna Bayernu Monachium jest ekipą , która dominuje od kilku lat na niemieckim podwórku , i sądzę ża zawodnicy tego klubu są w dalszym ciągu głodni sukcesów , wywalczyli sobie już tytuł Mistrza Niemiec , czas na zdobycie Pucharu . Na ich drodze stanie Bayer , który w Bundeslidze zajmuje 3 miejsce . W lidze u siebie Bayer rozegrał 15 spotkań , wygrał zaledwie 7 z nich , 5 razy dzielił się punktami z gośćmi oraz 3 krotnie przegrywali . Jest to solidna drużyna , ale uważam że na ten moment Bayern jest poza ich zasięgiem i typuję zwycięstwo gości . Powodzenia !

Autor analizy:marcin11021995
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl