rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10322 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-03-14 18:00
Typ:
X
Kurs:
3.85
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Zdecydowanym faworytem w tym meczu są piłkarze goście. Uważam jednak, że goście nie wygrają tego meczu i warto postawić remis lub nawet zwycięstwo gospodarzy ze zwrotem. Bayern w pierwszym meczu wygrał zdecydowanie 5-0 i dwa trafienia w tym spotkaniu zaliczył Robert Lewandowski, który prawdopodobnie w rewanżu nie zagra, wedle słów trenera Byaernu. Powracając jeszcze do tego meczu, to warto wspomnieć, że prawie przez całą pierwszą połowę tego spotkania widniał wynik 0-0, a goście od tego momentu musieli radzić sobie bez jednego gracza, grając w dziesiątkę. Niewątpliwie miało to wpływ na wynik tamtego meczu. Uważam, że Bayern w rewanżu nie zaangażuje się tak jak w pierwszym meczu, co stworzy szansę dla gospodarzy. Besiktas u siebie gra bardzo dobrze i na gorącym terenie stać ich co najmniej na remis. W ostatnich meczach LM, Besiktas notował sporą liczbę remisów u siebie, zatem stawiam na remis.

Autor analizy:pawel261
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl