rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10541 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-11 22:00
Typ:
1
Kurs:
2.14
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Ostatnim dzisiejszym meczem rozegranym w eliminacjach do LE będzie spotkanie na Islandii pomiędzy Breidablik i Vaduz. Biorąc pod uwagę aktualna dyspozycje jak również poziom sportowy faworytem w dzisiejszym spotkaniu będą dla mnie gospodarze. Po 12 rozegranych meczach gospodarze plasują się bowiem na 2 miejscu w tabeli ligi islandzkiej potwierdzając kolejny raz swoją przynależność do czołówki w kraju. Na własnym stadionie pomimo porażki w ostatniej kolejce prezentują się nieźle bowiem wcześniej wygrali 4 kolejne pojedynki. Vaduz zakończyli poprzedni sezon w połowie stawki 2 ligi austriackiej. Sezon słaby bowiem stracili najwięcej bramek w lidze a już szczególnie słabo grali na wyjazdach gdzie zdobyli zaledwie 13 z 42 pkt i w 18 meczach stracili aż 42 bramki. Tylko w 2 ostatnich meczach ligowych Vaduz dali sobie wbić aż 11 bramek. Dziś wydaje się że gospodarze również będą w stanie kilka razy trafić

Autor analizy:scorpio82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl