rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10326 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-04-17 20:45
Typ:
2
Kurs:
1.57
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Na finiszu najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii w 34 kolejce Brighton zmierzy swoje siły w starciu z obecnym wicemistrzem Anglii - Tottenhamem Hotspur. Oczywiście faworytem do wygrania w tym meczu będą goście, którzy walczą o zapewnienie sobie minimum 4 lokaty w lidze co da udział w przyszłym roku w rozgrywkach LM. Oczywiście patrząc na to, że strata do 3 Liverpoolu to 3 punkty oraz 4 do Manchesteru united daje to motywację do gry i osiągnięcia po raz 3 z rzędu wicemistrzostwa Anglii. Nie będzie na pewno łatwo w starciu z Brighton, które w zasadzie niemalże nie przegrywa w meczach u siebie. 35 oczek na tym etapie rozgrywek już wręcz musi wystarczyć do utrzymania się benjaminka w Premier League. Można więc uznać zadanie za wykonane. Realia powodują, że powinniśmy zobaczyć bardzo ciekawy mecz i zapewne kilka bramek. Za Tottenhamem przemawia to, że są niezwykle podirytowani porażką w ostatniej kolejce z City.

Autor analizy:Quiquley
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl