rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10372 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-10-22 19:00
Typ:
1
Kurs:
1.70
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Poniedziałek rozpoczniemy od typu z północy Europy a konkretnie spotkania w duńskiej Superlidze. O godzinie 19:00 miejscowego czasu Brondby Kopenhaga zagra na własnym obiekcie z drużyną Odense. Faworytem tego pojedynku są gospodarze i jestem zdziwiony trochę tak wysokimi kursami na ich zwycięstwo. Brondby co prawda nie gra od początku sezonu najlpiej, ale jest to w dalszym ciągu mocna ekipa, która powinna bic się o lokaty gwarantujące europejskie puchary. Brondby na przełamanie ma dzisiaj dobrego rywala, który również ma swoje problemy. Odense znacznie lepiej radzi sobie na własnym terenie wiec grając w delegacji z tak silną drużyną czeka ich trudna przeprawa. Dla mnie każdy inny wynik jak wygrana Brondby będzie tutaj jednak niespodzianką. Strata Brondby do podium nie jest wielka więc trzeba szybko poprawić swoją grę i gonić rywali. Myśle, że pojedynek z Odense będzie początkiem lepszej gry gospodarzy i od tego czasu będą punktowac na znacznie lepszym poziomie.

Autor analizy:Xaime
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl