rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10451 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-01-12 16:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.09
Bukmacher:
109 EURO
0
1
oceń analizę

I ostatni mecz na sobotę jaki znalazłem, będzie to mecz w najwyższej klasie rozgrywek w Anglii. Burnlej gościć będzie Fulham, mecz zobaczymy o godzinie 16 00 a arbitrem tego widowiska będzie Pan Atkinson. Zacznijmy od faworyta - myślę że ciężko ustalić go, jedni jak i drudzy zawodzą w tym sezonie, goście aktualnie są na miejscu19 co daje im spadek, ale nie mają jakiejś dużej straty do innych drużyn które są wyżej. Tak samo gospodarze,ciutke wyżej w tabeli, ale nie mają stuprocentowej pozycji, że się obronią przed spadkiem. Zgromadzili 18 oczek, w 21 spotkaniach co nie jest jakim dobrym wynikiem. Dziś zobaczymy drużyny które walczą o pozostanie w lidze, powinniśmy zobaczyć sporo goli, jedni jak i drudzy nie powinni się bronić. Obie ekipy potrzebują punktów, aby odbić się od dna, nie podejrzewam że będzie w tym meczu podział punktów, ktoś wygra i wygra to wysoko. Stawiam na wynik 1-3 dla gości.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl