rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10451 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-01-11 19:00
Typ:
2
Kurs:
2.12
Bukmacher:
112 EURO
0
0
oceń analizę

1 Liga Rrancuska serwuje nam dzisiaj dwa wydarzenia,obydwa bardzo ciekawe a jednym z nich jest pojedynek pomiedzy druzynami,Caen i Lille,do niego chcialbym sie odniesc.Jesli spojrzymy na aktualna tabele,roznica jest kolosalna.Lille jest wiceliderem i ma na swym koncie 34 ptk. Caen zajmuje dalekie 16 miejsce z suma,tylko 18 ptk.Lille ma duzy dystans do lidera,raczej bez szans by go dogonic ale musi uciekac przed Lionem,ktory ma tylko dwa pnkty mniej.Caen z kolei musi uciekac przed grupa spadkowa.Faworytem tego spotkania jest wiec druzyna Lille,ktora ma tez duzo korzystniejszy bilans spotkan bezposrednich,w ostatnich pieciu wygrywala czterokrotnie.Jednak warto zwrocic uwage na kilka ostatnich pojedynkow druzyny Caen,az roi sie od remisow a wiec nie bedzie tak latwym przeciwnkiem jakby sie wydawalo.Druzyny z dolnej czesci tabeli,broniace sie przed spadkiem,chociaz jeszcze za wczesnie o tym mowic,zawsze stwarzaja problemy faworytom.Ja mam nadzieje,ze jednak Lille sobie poradzi.

Autor analizy:andrzejszwedzki
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl