rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10322 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-10-22 18:00
Typ:
X
Kurs:
3.40
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W poniedziełek odbędzie się kilka ciekawych spotkań w europejskich ligach. Ja postanowiłem wybrać coś z krajowego podwórka. Dzisiaj w Ekstraklasie w ostatnim meczu 12 kolejki Cracovia zagra na własnym terenie z ekipą Górnika Zabrze. Oba zespoły w tym sezonie zawodzą swoich kibiców, gdyż prezentują się bardzo słabo. Po dotychczas rozegranych meczach drużyny te zajmują ostatnie 2 lokaty w tabeli wiec jest to dla nich bardzo istotny pojedynek. Ja spodziewam się tutaj zaciętej rywalizacji i myślę, że podział punktów jest bardzo prawdopodobnym scenariuszem. Na pewno nikt nie będzie chciał przegra tego meczu, gdyż może to oznaczc wielkie kłopoty. Kurs na remis jest bardzo dobry wiec na pewno warto dzisiaj sie zastanowic nad takim typem. Cracovia ma atut własnego boiska, ale w tym sezonie ma problem z wygrywaniem na własnych śmieciach. Górnik będzie na pewno bardzo zdeterminowany, gdyż porażka będzie oznaczac spadek na ostatnie miejsce w tabeli.

Autor analizy:AURELIO
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl