rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10406 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-07-23 18:00
Typ:
1
Kurs:
2.86
Bukmacher:
186 EURO
0
0
oceń analizę

Premier Liga na Ukrainie mamy dzisiaj tylko jedno spotkanie,druzyna Carnomorec Odessa podejmuje u siebie Olimpik Donetsk.Jest to pierwszy mecz nowgo sezonu a wiec niewatpliwie trudny do oceny.Tak naprawde nie jest wiadomo czym zespoly dysponuja w jakiej sa formie.W przerwie miedzy sezonami,przgotowujac sie zespoly graly mecze kontrolne.Czarnomorec zagral tylko dwa spotkania z ta sama druzyna,Balkany Zorya obydwa wygrywajac,niewiele to nam mowi...Olimpik rozegral cztery mecze,wszystkie wyjazdowe,dwa z nich wygral i dwa przegral.Czy na tej podstawie mozna te druzyny porownac? Raczej nie...Przejzalem wiec wyniki spotkan bezposrednich pomiedzy tymi druzynami i korzystny bilans jest na korzysc Czernomorec Odessa,zwlaszcza jak ten zespol gral na swoim terenie.Ciekawe jest to,ze tez wygrywal wysoko,mysle wiec,ze dzisiaj bedzie bardzo podobnie.Gospodarze juz w pierwszej polowie obejma prowadzenie i nie oddadza go juz do konca meczu.

Autor analizy:andrzejszwedzki
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl