rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10483 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-02-11 21:00
Typ:
1
Kurs:
2.13
Bukmacher:
113 EURO
0
0
oceń analizę

Dziś na zakończenie 23 kolejki hiszpańskiej La Liga dojdzie do ciekawego pojedynku gdzie zagrają ze sobą drużyny Alaves i Levante. Gospodarze po dobrym początku sezonu ostatnio zawodzą mając zaledwie 2 zwycięstwa na 10 ostatnich meczy. Aktualnie w tabeli ligowej zajmują 7 miejsce z dorobkiem 32 punktów mając na koncie 9 zwycięstw, 5 remisów i 8 porażek a ich bilans bramkowy to 22-27. Podopieczni Abelardo dziś zechcą przerwać tą złą serię bo przeciwnik jest jak najbardziej w ich zasięgu. Gospodarze dziś zagrają osłabieni brakiem prawdopodobnie takich zawodników jak Rodrigo Ely,Darko Brašanac,i Martín którzy narzekają na drobne urazy. Goście drużyna Levante w tabeli ligowej zajmuje 14 miejsce z dorobkiem 27 punktów mając na koncie 7 zwycięstw,6 remisów i 9 porażek a ich bilans brakowy to 32-40. Piłkarze Levante na 10 ostatnich meczy wygrali tylko 2 razy i to na swoim boisku a w meczach wyjazdowych nie potrafią wygrać od 8 kolejnych spotkań z czego 4 ostatnie to porażki. Dziś przyjezdni zagrają osłabieni brakiem takich zawodników jak Tono, Postigo, Rochina (kontuzje) i Campagna (kartki). Alaves myśląc o europejskich pucharach muszą powrócić na drogę zwycięstw a dzisiejszy przeciwnik jest do tego wymarzony.

Autor analizy:loki123
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl