rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10541 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-11 19:00
Typ:
under 4.5
Kurs:
1.70
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

zdecydowanym faworytem będzie Dinamo Tbilisi.Awans tej drużyny do następnej rundy wydaje się być formalnością chociaż nie należy odbierać szans drużynie z Andory.Spodziewam się że będą przez cały mecz bronili dostępu do własnej bramki nawet wtedy kiedy będą przegrywać.W rewanżowym meczu będą chcieli odrobić straty ale raczej bez większych szans.Gruzini będą grali u siebie więc teren bardzo trudny i zrobią wszystko co w ich mocy aby już w pierwszym meczu zapewnić sobie awans.Pewnie im się to uda tylko jest kwestia ile są w stanie goli strzelić.Ja osobiście nie wierze żeby przekroczyli linię 4,5 goli w meczu.Argumentuje to tym że jak dobrze pamiętam słaba drużyna ze słabą drużyną raczej nie strzela wiele goli.Według mnie umiejętności Gruzińskiej drużyny starczy aby strzelić maksymalnie 3 gole.Oczywiście jest to troche wróżenie z fusów ale według mnie bardziej bym się spodziewał że tych goli nie będzie za dużo w tym spotkaniu.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl