rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10541 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-11 18:00
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.71
Bukmacher:
71 EURO
0
0
oceń analizę

Pierwszy mecz eliminacji Ligi Europy.W stolicy Estonii w Tallinie,miejscowa Flora zmierzy się z sensacyjnym wicemistrzem Serbii - Radnicki Nis.Pierwsze co się rzuca w oczy to to,że serbskie drużyny często kombinują w eliminacjach,nie starają się,strzelają mało bramek a więc under 2.5 gola wchodzi w grę.Flora nie jest na tyle silna żeby strzelić z 2 gole nawet u siebie a Radnicki nie wiadomo jak po tej euforii z poprzedniego sezonu podejdą do tego spotkania,to jest wielka niewiadoma,ale patrząc historie ogólnie Bałkanskich drużyn w pucharach,to zazwyczaj wpada mało bramek z kim by kto nie grał.Dwa dni temu Crvena dała przykład,że nie chciało im sie grac z mistrzem Litwy i zremisowali 0-0.Dlatego w tym meczu wyczuwam bardzo mało bramek,może nawet jedną max dla którejś z drużyn,kurs jest interesujący i myślę,że warto zagrać ten typ.Nie zdziwie sie jak Flora wygra 1-0 jak i Radnicki.Może będą się starac troche bardziej od Crveny,bo klub zadebiutuje w eliminacjach europejskich pucharów,ale czy wystarczy odpowiednich umiejetnosci? Ciężko stwierdzić.

Autor analizy:Dziadyga
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl