rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10541 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-11 18:00
Typ:
1
Kurs:
3.39
Bukmacher:
120 EURO
0
0
oceń analizę

jednym z dzisiejszych spotkań 1/8 eliminacji do tegorocznej Ligi Europy będzie spotkanie pomiędzy estońskim zespołem Flora Tallin i serbskim klubem FK Radnicki Nis, teoretycznie faworytem tego spotkania są gracze z Serbii, jednak patrząc na wyniki zespołów na tak niskim pułapie eliminacji to pojedynek ten może być bardzo wyrównany, elementem dającym większe szanse uzyskania dobrego wyniku dla Estończyków będzie na pewno fakt że są oni w trakcie sezonu, gdzie aktualnie po 19 kolejkach zajmują 1 miejsce z dorobkiem 49 punktów zgromadzonych za 16 zwycięstw i 1 remis, ostatnio udało im się wygrać mecz na szczycie pokonując na wyjeździe zespół Levadii Tallin 2:1, co na pewno ich podbuduje, natomiast goście w trakcie przygotowań do sezonu nie prezentowali się zbyt dobrze, rozegrali tylko 3 spotkania i zaliczyli jedno zwycięstwo, jeden remis i jedną porażkę, mój typ ot 1 wygrana gospodarzy,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl