rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10422 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-04-15 20:30
Typ:
1
Kurs:
1.82
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

ostatni poniedziałkowy pojedynek niemieckiej 2 Bundesligi może przynieść gospodarzom tego spotkania przypieczętowanie powrotu do elity rozgrywek w Niemczech, w tym pojedynku spotkają się lider FC Koeln i wice lider Hamburger SV, po 28 kolejkach gospodarze mają na koncie 58 punktów zdobytych za 18 zwycięstw i 4 remisy natomiast goście w swoim dorobku mają 51 punktów zdobytych za 15 zwycięstw i 6 remisów, jednak postawa w ostatnich pojedynkach ligowych wyraźnie faworyzuje graczy z Koeln, którzy w 5 spotkaniach zaliczyli 4 zwycięstwa i jeden remis natomiast gracze z Hamburga bilans mają fatalny, 2 zwycięstwa, jeden remis i 2 porażki, które spowodowały że odżyły nadzieje w grupie pościgowej która che dołączyć do walki o 2 miejsce w lidze również premiowane awansem do 1 Bundesligi, wydaje się że w tym pojedynku to mimo wszystko gracze FC Koeln zgarną pełną pulę i umocnią sie na prowadzeniu, mój typ na to spotkanie to 1 wygrana zespołu gospodarzy,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl