rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10541 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-12 19:00
Typ:
1
Kurs:
1.56
Bukmacher:
56 EURO
0
0
oceń analizę

Meczem Midtjylland - Esbjerg rozpoczęty zostanie nowy sezon w lidze duńskiej. Walczące dziś o pierwsze punkty w sezonie zespoły maja postawione zupełnie różne cele dlatego w omawianym starciu stawiam na gospodarzy którzy na ostatniej prostej przegrali mistrzostwo w poprzednim sezonie. Midtjylland poprzedni sezon zakończyli na 2 miejscu w tabeli ze stratą 11 pkt do Kopenhaga co uznano za duże rozczarowanie bowiem po sezonie zasadniczym do tego rywala tracili zaledwie 1 pkt. Nowy sezon to nowe nadzieje. Pierwszy mecz na własnym stadionie dodatkowo z nadzieją na 3 pkt bowiem w poprzednim sezonie w 18 meczach zdobyli 42 pkt co było 2 wynikiem w lidze. Zespół dzisiejszych gospodarzy cały czas się zagrywa po letnich trabsferach. Sparingi pokazały że jest w nich potencjał ale teraz czas na wyniki. Esbjerg to 3 zespół poprzedniego sezonu. Zdecydowanie lepiej prezentują się na własnym stadionie niż w delegacji gdzie zdobyli 23 pkt przy ujemnym bilansie bramkowym.

Autor analizy:scorpio82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl