rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10242 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-04-17 18:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.67
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W 32 kolejce Eredyvisie druzyna Twente zagra przed wlasna publicznoscia z zespole Zwolle,czy kibice doczekaja sie w koncu zwyciestwa swych pupili? Byc moze,jednak ja tutaj nie mak konkretnego zdania.Twente gra fatalnie,zajmuje ostatnie miejsce w tabeli,ma tylko 20 punktow,jest bardzo powaznie zagrozone spadkiem i jesli mysli powaznie o pozostaniu w lidze,powinno wygrac ten mecz.Zwolle jednak zajmuje teraz premiowane 7-me miejsce i tego druzyna bedzie bronila.W moim przekonaniu to Zwolle jest teraz w lepszej dyspozycji,wiec wygrana gospodarzy stoi pod wielkim znakiem zapytania,Kazda z druzyn ma swoj cel i zagra ofensywnie co przyniesie gole.Przegladajac statystyki dotychczasowych meczy tch zespolow,rzeczywiscie widac,ze strzelano ich duzo.Zwlaszcza druzyna Zwolle jest bramkostrzelna,ale tez duzo traci.Zakladam,ze w dzisiejszym spotkaniu druzyny strzela przynajmniej trzy bramki.O zwyciestwo bedzie tutaj bardzo ciezko,kazdej z druzyn.

Autor analizy:andrzejszwedzki
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl