rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10242 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-03-22 12:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.71
Bukmacher:
71 EURO
0
0
oceń analizę

Ciekawy pojedynek dwóch drużyn z kontynentu azjatyckiego, a także Australii i Oceanii, które jednak na Mistrzostwach Świata się nie pojawią. Ciekawy jest również fakt, że jutro Filipiny i Fidżi napiszą swoją nową historię grając ze sobą po raz pierwszy. Do tej pory bez żadnych znaczących sukcesów na swoich kontynentach. Fidżi w kwalifikacjach do Mundialu dotarło do 3 rundy, gdzie stawką był już awans, ale w 3 zespołowej grupie zajął ostatnie miejsce. Filipiny są w grze w eliminacjach do Pucharu Azji, ale umówmy się szczerze, że nawet przy awansie do rundy głównej, do której ma spore szanse awansować, dalej raczej nie ma szans na ugranie czegoś więcej. Kursy zdecydowanie przemawiają za gospodarzami z Azji. Również ranking FIFA przemawia za zwycięstwem gospodarzy. 122 miejsce przy 168 Fidżi to jednak spora różnica. Jednak my mamy tutaj do czynienia z overem 2.5 gola w meczu, co wydaje mi się nie powinno stanowić problemu. Mecz bez stawki, o pietruszkę, więc obrony obydwu ekip mogą pozwolić tu na nieco więcej. Nie mówię tu o gradzie goli, ale 3 powinniśmy spokojnie obejrzeć.

Autor analizy:radekwolski800
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl