rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10326 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-04-16 20:30
Typ:
X
Kurs:
3.22
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Spotkanie w którym spotykają się drużyny z dołu tabeli a dokładniej drużyny które będą walczyły o utrzymanie.Mobilizacja w jednej jak i drugiej drużynie jest spora ponieważ w ten mecz może mieć olbrzymie znaczenie biorąc pod uwagę fakt że rozgrywki dobiegają końca.Poziom obu drużyn jest fatalny zawodzi skuteczność i pomysł na grę a umiejętności też nie są na wysokim poziomie więc nie może być inaczej jak tylko walka o utrzymanie.W gorszej sytuacji jest Mainz a więc gospodarz który traci zaledwie 3 punkty do Freiburga.16 pozycja którą w tej chwili zajmuje drużyna Mainz daje możliwość gry w barażach ale tam nikt nie dopuszcza do siebie takiej możliwości i wszyscy liczą jeszcze że uda się uniknąć tych barażowych spotkań które do łatwych nie należą jak zresztą pokazuje historia.te pojedynki zawsze są bardzo zacięte a o awansie decydują detale.Stawiam dzisiaj na remis w tym meczu myśle że goście będą w stanie zapunktować i utrzymać tą niewielką przewagę.Chociaż patrząc na formę tych drużyn to jest dramat.Freiburg w ostatnich meczach wyjazdowych zdobył tylko jednego gola a stracił aż 10.Ale z kolei Mainz u siebie też nic wielkiego nie robi więc przy odrobinie szczęścia typ ten wyjdzie.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl