rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10483 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-02-11 18:00
Typ:
X
Kurs:
3.54
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W poniedziełek zostana dokonczone seriie gier zaplanowane na weekend. Ja zdecydowałem sie postawic zakład z naszego podwórka. W Ekstraklasie na zakończenie 21 kolejki ligowej Górnik Zabrze zagra na własnym terenie z Wisłą Kraków. Oba zespoły z końcem roku miały wielkie kłopoty. Górnik dysponował bardzo krótką ławką rezerwowych co przełożyło sie ostatecznie na słabe wyniki jesienią. Wisła Kraków natomiast wpadła w wielkie tarapaty finansowe i tylko szlachetna postawa Kuby Błaszczykowskiego i jej kibiców spowodowała, że klub przystąpi do rundy rewanżowej. Biała Gwiazda straciła kilku kluczowych piłkarzy wiec jej postawa jest tak naprawde wielka niewiadomą. Górnika z kolei wzmocnił sie kilkoma ciekawymi zawodnikami i moim zdaniem od pierwszych spotkan musi szukac zwycięstw by utrzymac sie w lidze. Moim zdaniem w tym meczu czeka nas wyrównane starcie. Co prawda Górnika ma atut własnego boiska, ale Wisła Kraków podejdzie do tego meczu bardzo ambitnie i bedzie chciała za wszelka cenę ugrac co najmniej 1 punkt. Kurs na podział punktów dobry wiec polecam go dzisiaj zagrac.

Autor analizy:-Fenomen-
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl