rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10422 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-01-12 16:00
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.86
Bukmacher:
86 EURO
0
1
oceń analizę

Na Blundell Park w Cleethorpes, odbędzie się ligowe spotkanie. Będzie to League Two, oczywiście w Anglii, czas rozpoczęcia meczu, to godzina 16:00. Na przeciwko siebie staną drużyny z dolnej części tabeli, aktualnie gospodarze są trochę wyżej niż ich przeciwnik, i jest dość znaczna przewaga punktowa, ale myślę że dziś powinniśmy zobaczyć mecz walki i myślę że trochę brutalności. Gościom potrzeba punktów, muszą się bronić przed spadkiem, mają 21 punktów co daje im na obecną chwilę przedostatnie miejsce, brakuje im trzy punkty aby zrównać się z drużyną która jest na bezpiecznej pozycji. Gospodarze 44 oczka, i myślę, że ani awans a przede wszystkim spadek im nie grozi. Zdobyli wystarczająca ilość punktów, tak aby bezpiecznie się utrzymać Dziś jak pisałem myślę że będę to mecz walki i małej ilości goli. Typuje na wynik 2-0 oraz że padnie mniej niż trzy gole w tym spotkaniu, czyli under 2,5.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl