rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10422 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-03-23 15:00
Typ:
2
Kurs:
1.66
Bukmacher:
66 EURO
0
0
oceń analizę

W ten weekend oprócz spotkan ligowych mamy także mecze drużyn narodowych. Rozpoczeły sie własnie eliminacje do Euro 2020 wiec mamy bardzo dużo ciekawych pojedynków. Dzisiaj o godzinie 15:00 na własnym terenie Gruzja podejmie zespół Szwajcarii. Helweci w tej grupie wydaja sie byc obok Danii głównym faworytem do awansu, ale plany tym 2 drużynom postara sie pokrzyżowac Irlandia. Na pewno Szwajcaria dzisiaj liczy tutaj na pierwsze 3 punkty i myśle, że od pierwszych minut w starciu z Gruzja bedzie strona przewazająca. Poprzednie eliminacje w wykonaniu gosci były bardzo dobre wiec teraz licza kibice znów na dobra postawe swoich pupili. Gruzja w ostatnich latach osiąga słabe wyniki i moim zdaniem w tym meczu ma małe szanse na ugranie punktów. Gruzja w poprzednich eliminacjach grała na słabym poziomie i w obecnej chwili ma praktycznie taki sam skład wiec na pewno nagle nie zacznie grac dużo lepiej. Sadze, że zespół Szwajcarii bedzie tutaj strona przewazajaca i wykreuje sobie znacznie wiecej dogodnych okazji bramkowych. Po tym kursie trzeba spróbowac zakładu na wygrana Helwetów.

Autor analizy:El-Pistolero
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl