rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10406 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-07-23 19:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.53
Bukmacher:
53 EURO
0
0
oceń analizę

Spotkanie w lidze szwedzkiej pomiędzy Hammarby które zajmuje bardzo wysoką drugą lokatę z czerwoną latarnią jaką jest drużyna Dalkurd.Wbrew pozorom to może być ciekawe spotkanie ponieważ gospodarze w ostatnich kolejkach spisują się poniżej oczekiwań natomiast goście najwyraźniej ogarneli się i zaczynają punktować w każdym meczu.Oczywiście faworytem w tym spotkaniu są gospodarze jednak Dalkurd potrafi grać ofensywnie i pewnie również dzisiaj zagrają otwartą piłkę.Można się spodziewać w tym spotkaniu sporo goli ponieważ obie drużyny nie skupiają się na obronie co przynosi wiele goli.Hammarby jak do tej pory na własnym podwórku tylko raz nie potrafili strzelić gola i było to w meczu z aktualnym liderem AIK natomiast goście na wyjazdach już bywa to różnie jednak dzisiaj liczę że będą w stanie strzelić przynajmniej jednego gola co może skutkować overowym wynikiem.Stawiam na wygraną gospodarzy którzy powinni w końcu przełamać złą passę i wygrać kolejny mecz w tym sezonie.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl