rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10541 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-06-19 18:30
Typ:
1
Kurs:
1.64
Bukmacher:
64 EURO
0
0
oceń analizę

Hiszpanie po porażce z Włochami aż 3-1 mają nóż na gardle, myślę że kibice jak i piłkarze, nie przewidzieli tak gładkiej porażki w tym spotkaniu. Belgowie w meczu z Polakami w pierwszej kolejce, przegrali również swoją potyczkę, porażka była dość pechowa Wiele osób z Belgii mówiło że Polacy strzelili gole tak zwane ,,szmaty,, ale piłka w bramce i liczy się rezultat koncowy. Dla nas, najlepszym rozwiązaniem byłby remis, a tak jak pisałem w poprzedniej analizie, w meczu Polaków, mecz z Hiszpania byłby rozstrzygającym o awansie. Ale jednak myślę, że Hiszpanie w tym meczu przystąpią mocno zmotywowani, wiedzą o tym, że nie mogą przegrać, baaaa oni nawet nie mogą zremisować, kibice liczą tylko i wyłącznie na wygraną i to na pewno w dobrym stylu i wysoko. Ja myślę, że nie będzie to łatwy mecz dla nich, ale jednak wygrają tą potyczkę, nie sądzę aby stracili tutaj punkty, jeżeli liczą na awans. Wynik jaki przewiduje to 2-0 dla Hiszpanów.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl