rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10403 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-03-14 21:00
Typ:
X
Kurs:
3.45
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W środku tego tygodnia odbywa sie dużo ciekawych spotkan, bowiem swoje mecze rozgrywaja czołowe europejskie drużyny, rywalizaujac w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Dzisiaj czekaja nas mecze tego drugiego pucharu a drużyny beda walczyc o wejscie do najlepszej ósemki tej edycji. Wieczorem o godzinie 21:00 w Lidze Europy czeka nas spotkanie pomiedzy zespołami Interu Mediolan a Eintrachtem Frankfurt. Oba zespoły stoczą dzisiaj na pewno bardzo zacięty bój o awans, tym bardziej, że w pierwszym meczu tych drużyn padł remis 0-0. Eintracht był na boisku lepszym zespołem, ale nie potrafił tego udokumentowac bramka. Dzisiaj w tej konfrontacji cichym faworytem bukmacherów sa gospodarze, ale Inter ma wielkie kłopoty kadrowe i wydaje sie, że wcale nie bedzie miał łatwego zadania. Drużyna Eintrachtu jest natomiast w pełnej gotowosci i zapowiada walke o wygrana. Do Mediolanu udaje sie aż 12 tysiecy kibiców z Frankfurtu wiec wierza oni głeboko w dobry wynik. Ja dzisiaj w tym meczu poszukam zakładu na remis po 90 minutach gry. Oba zespoły maja moim zdaniem na te chwile podobny potencjał i spodziewam sie tutaj zacietej rywalizacji od pierwszego gwizdka sędziego.

Autor analizy:-Fenomen-
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl