rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10484 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-05-15 20:30
Typ:
2
Kurs:
2.19
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

hyba najciekawsze spotkanie które może decydować o mistrzostwie Polski.Przede wszystkim liczy się tylko wygrana jednych lub drugich.Remis nie urządza nikogo ponieważ w przypadku wygranej Jagiellonii będzie wciąż w grze o puchary natomiast wygrana gości sprawi że koronacja Piasta zostanie odłożona do ostatniej kolejki.Trudno stwierdzić kto ma większe szanse teoretycznie faworytem jest Legia jednak na tym terenie nigdy nie grało się im łatwo i to raczej gospodarze byli stroną dominującą.Nie mniej jednak postawię na Legię która broni tytułu mistrzowskiego.Głównym argumentem jest fakt że Legia jest mocniejsza kadrowo i wydaje mi się że na wyjazdach ostatnimi czasy lepiej się prezentują niż na Łazienkowskiej.W tym meczu Jagiellonia nie będzie się bronić więc Legia będzie miała więcej szans na zdobywanie goli tak jak to miało miejsce w meczu z Lechią.Mój typ to wygrana gości po dobrym wyrównanym meczu.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl