rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10484 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-05-15 20:30
Typ:
2
Kurs:
2.09
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Legia ostatnią wpadką z Pogonią przed własną publicznością znacznie skomplikowała sobie kwestię walki o mistrzostwo tym bardziej, że straciła fotel lidera na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu. Ta sytuacja sprawia, że nawet komplet zwycięstw w dwóch ostatnich kolejkach może nie dać Legii mistrzostwa. Jagiellonia za pewne zrobi wszystko, aby maksymalnie utrudnić Warszawiakom walkę o mistrzostwo. Gospodarze nie mają jednak na tyle szerokiej kadry, aby pozwolić sobie grać mecze co 3 dni na wysokim poziomie. Legia ma szersza kadrę i dodatkowa motywację aby sięgnąć po komplet punktów w Białymstoku, tym bardziej, że nie uczyniła tego od 3 lat. Strata punktów w tym meczu przez legie oznaczać może koniec marzeń o mistrzostwie kraju. Stawiam na zwycięstwo Legii. Przewidywane składy: Jagiellonia Białystok: Kelemen - Wójcicki, Arsenić, Runje, Böðvarsson - Romanczuk, Pospisil - Novikovas, Kostal, Guilherme, Klimala Legia Warszawa: Cierzniak - Vesović, Jędrzejczyk, Remy, Wieteska - Antolić, Cafu, Iuri Medeiros, Szymański, Nagy - Carlitos Lopez

Autor analizy:balonik19821
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl