rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10506 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-05-15 20:30
Typ:
2
Kurs:
2.04
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W środku tego tygodnia odbywaja sie kolejne spotkania ligowe w kilku europejskich krajach. Ja wybieram na dzisiaj typ z naszego podwórka. Dzisiaj w Lotto Ekstraklasie odbeda sie spotkania 36 kolejki w grupie mistrzoskiej. Ciekawie zapowiada sie nam konfrontacja w Białymstoku, gdzie Jagiellonia podejmie drużyne Legii Warszawa. Oba zespoły potrzebuja w tym meczu zwycięstwa by realizowac swoje cele. Jagielloni niestety nie udało sie zdobyc Pucharu Polski i teraz trzeba walczyc w lidze o 4 miejsce, dające prawo gry w europejskich pucharach, co też drużyna zakładała sobie przed sezonem. Na pewno gra drużyny w ostatnich tygodniach nie zachwyca a trener ma jeszcze problem z kontuzjami. Legia Warszawa ma do dyspozycji najmocniejszy skład, ale jej gra też nie zachwyca. W ostatniej kolejce zespół zaledwie zremisował u siebie z Pogonia Szczecin 1-1 i stracił pozycje lidera. Na pewno dzisiaj tylko 3 punkty zadowola w tym pojedynku gosci i wydaje mi sie, że własnie to Warszawianie beda od pierwszych minut dominowac na boisku i stwarzac groźniejsze akcje. Gram typ na wygrana Legii Warszawa po bardzo wysokim kursie.

Autor analizy:TIMEX
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl