rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10422 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-09-24 18:00
Typ:
1
Kurs:
1.83
Bukmacher:
83 EURO
0
0
oceń analizę

W poniedziałkowy wieczór zostanie rozegranych kilka spotkan w europejskich ligach. Ja postanowiłem wybrac coś z krajowego podwórka. Dzisiaj wieczorem w ostatnim spotkaniu 9 kolejki Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na własnym boisku drużynę beniaminka Zagłębia Sosnowiec. Gra obu drużyn w tym sezonie wygląda całkiem obiecująco. Co prawda Korona ma lepsze efekty w postaci punktów, gdyż zajmuje stosunkowo wysokie miejsce w tabeli. U siebie Kielczanie zawsze są bardzo mocni i dzisiaj liczą się dla nich tylko 3 punkty. Zagłebie natomiast może sie podobac, pomimo tego, że nie wygrywa ostatnio spotkan. Zespół ze Ślaska stawia na ofensywny futbol, który gwarantuje nam bramki i dzisiaj pewnie bedzie podobnie. Ja zagram typ na wygraną gospodarzy i sadze, że jedną z bramek strzeli Soriano.. Korona Kielce ma na dzien dzisiajeszy moim zdaniem bardziej wyważony zespół, który bedzie walczył o miejsce w pierwszej ósemce. Po tym kursie warto jest poszukac dzisiaj zwycięstwa gospodarzy.

Autor analizy:AURELIO
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl