rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10541 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-11 18:00
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.68
Bukmacher:
68 EURO
0
0
oceń analizę

Pierwszy mecz pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy.Przed nami dosyc ciekawy mecz Finskiego Kuopio z Białoruskim Vitebskiem.Warto stawiac na undery bramkowe tym bardziej na początku sezonu europejskiego,gdzie drużyny po pierwsze są niezwykle uważne,żeby nie stracić gola a dwa nie są w rytmie meczowym.Akurat co do tego to i Kuopio jak i Vitebsk w rytmie są,bo liga finska i białoruska grają systemem wiosna-jesien.Gospodarze na ten moment są wiceliderami,są bardzo solidni w tym sezonie,stracili mało bramek a to wazne co do mojego typu tym bardziej,że Białoruskie drużyny w europejskich pucharach od lat kojarzą mi się ze solidnością w defensywie.Vitebsk na ten moment ledwie na 10 miejscu z 16 punktami na koncie,juz praktycznie szans nie mają na europejskie puchary,bilans bramkowy 13-18 wiec widać problemy ofensywne a jak dołożymy solidność w defensywie w europejskich pucharach w meczach drużyn Białoruskich to zapowiada się w tym meczu under 2.5 gola.Kuopio faworytem,ale minimalnym.

Autor analizy:Dziadyga
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl