rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10406 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-12-07 20:30
Typ:
1
Kurs:
1.98
Bukmacher:
98 EURO
0
0
oceń analizę

Polska Ekstraklasa , mecz pomiędzy Lechem Poznań i Śląskiem Wrocław . Gospodarze po zmianie trenera na Adama Nawałkę , jak na razie rozegrali jedno spotkanie , przegrywając w weekend z Cracovią Kraków na wyjeździe 1-0 , goście w lidze ulegli na swoim obiekcie liderowi rozgrywek , Lechii Gdańsk 0-2 , aby trzy dni temu przegrać w Pucharze Polski na tym samym obiekcie z Miedzią Legnica 0-1 . Lech zagrał stosunkowo słaby mecz w Krakowie , nie było widać większego pomysłu i gra była dość ociężała , jednak czego się spodziewać , po tygodniu treningów z nowym trener , który w pierwszy dniach dołożył treningu siłowego . W tym meczu , też nie oczekuje polotu w grze Poznaniaków , uwazam , że to nadal może być pchana piłka , jednak sądze , że to może być łatwiejszy mecz i to nie koniecznie z powodu własnego boiska , uważam , że Poznaniacy w Krakowie mieli problem że środkową strefą , gdzię dobrze wyglądali Gol i Dąbrowski , tutaj powinno być łatwiej , za przeciwników będą mieli zawodników grających inaczej w piłkę , myśle , że akurat ten styl im leży . Stawiam na ciężki do ogladania mecz , ale zwycięstwo Lecha 1-0 , 2-1 , 2-0 .

Autor analizy:Terror99
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl