rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10451 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-01-11 20:45
Typ:
X
Kurs:
3.48
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W ten weekend odbeda sie kolejne spotkania ligowew kilku europejskich krajach. Ja postanowiłem zagrac jakis zakład z piątku i bedzie to starcie z 2 poziomu rozgrywkowego w Anglii. Bardzo interesujaco zapowiada sie nam dzisiaj w angielskiej Championship spotkanie pomiędzy zespołami Leeds Utd i Derby County. Oba zespoły w tym sezonie spisuja sie bardzo solidnie wiec z pewnoscia licza tutaj na kolejne 3 punkty. Leeds wyrasta na głównego kandydata do awansu ale w ostatniej kolejce dosc niespodziewanie poległo z Hull City u siebie 0-2. Na pewno podopieczni trenera Bielsy licza tutaj na przełamanie i zagraja bardzo ambitnie. Derby County to bardzo ofensywnie usposobiona drużyna wiec wydaje mi sie, że bedziemy mieli tutaj ostra wymiane ciosów. Moim zdaniem pojedynek ten bedzie obfitował w gole i powinny je strzelac zarówno gospodarze jak i goście. Leeds u siebie osiąga bardzo dobre wyniki, ale moim zdaniem moe miec kłopoty by ugrac tutaj pełna pule. Derby County to bardzo solidna ekipa, która potrafi rywalizowac nawet z tymi najlepszymi. Dzisiaj moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem bedzie tutaj podział punktów.

Autor analizy:-Fenomen-
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl