rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10422 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-04-15 21:00
Typ:
2
Kurs:
1.72
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

wiadomym jest że zajęcie w końcowej klasyfikacji drugiego czy trzeciego miejsca będzie dla Realu Madryt porażką w tym sezonie ale derbowa walka o zajęcie lepszej pozycji od Atletico Madryt na pewno będzie "siedzieć" w głowach graczy królewskich, w poniedziałek mogą oni utrzymać 2 punkty straty do lokalnego rywala jeśli pokonają na wyjeździe zespół Leganes, aktualnie oba zespoły dzieli 20 punktów, gospodarze zajmują 12 miejsce z dorobkiem 40 punktów zdobytych za 10 zwycięstw i 10 remisów, natomiast gracze z Madrytu zajmują 3 miejsce z dorobkiem 60 punktów zdobytych za 19 zwycięstw i 3 remisy, Realowi pozostaje już tylko walka o honor gdyż odpadli już ze wszystkich rozgrywek pucharowych włącznie z Ligą Mistrzów gdzie niespodziewanie przegrali dwumecz z Ajaxem Amsterdam, dlatego pojedynek korespondencyjny z Atletico powinien utrzymać ich w bojowych nastrojach do końca sezonu, mój typ na ten mecz to 2 wygrana gości,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl