rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10198 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-12-08 16:00
Typ:
1
Kurs:
1.99
Bukmacher:
99 EURO
0
0
oceń analizę

Jedno ze spotkań 17tej kolejki szkockiej premiership. Livingston świetnie prezentował się w pierwszych miesiącach tego sezonu i zajmował wtedy czołowe pozycje w tabeli. Ostatnio jednak zespół notuje dużo słabsze wyniki co zapewne jest też związane z trudnym terminarzem (3 z ostatnich 4 meczów grali z zespołami top 3 tabeli). Ogólnie zespół osunął się na 7 pozycję i ma 22 punkty. Warto tu jednak dodać, że pod względem występów domowych, zespół ten jest ciągle w ligowej czołówce i z 17 punktami w 8 meczach zajmuje 3cią pozycję. St. Mirren to przedostatni zespół ligi z 9 punktami (tylko oczko przewagi nad ostatnim Dundee). Do tego jest najgorszym wyjazdowym zespołem w lidze. Jako jedyny do tej pory nie wywiózł z delegacji zwycięstwa, a w 7 meczach zdobył łącznie tylko 2 punkty. W tym roku Livingston z St. Mirren grały 3 razy, 2krotnie górą było Livingston, a 1 mecz zakończył się podziałem punktów. Myślę, że i w najbliższym starciu to Livingston będzie górą.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2018 LigaTyperów.pl