rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10322 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-03-13 20:45
Typ:
1
Kurs:
1.60
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

rewanżowe spotkanie gdzie większe szanse daje się gospodarzom.W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł bezbramkowy remis jednak należy podkreślić że Sevilla powinna wygrać tamto spotkanie ponieważ mieli doskonałe okazje a remis Manchester zawdzięcza bramkarzowi który miał swój dzień i bronił doskonale.Dzisiaj sytuacja będzie inna i to Manchester powinien być stroną dominującą choć wynik 0-0 z pierwszego meczu pokazuje że muszą uważać bo każdy gol Sevilli w tym spotkaniu może mieć kluczowe znaczenie.Obie drużyny przystępują do tego spotkania w odmiennych nastrojach ponieważ Manchester wygrał ostatnie ligowe spotkanie z Liverpoolem a Sevilla uległa Valencii.Dzisiaj będziemy świadkami wielu emocji i walki do końca bo średnio wierze żeby Manchester dzisiaj rozbił Sevillę natomiast mimo wszystko spodziewam się że gospodarze jednak wygrają ten mecz i przejdą do kolejnej rundy w której już będą same topowe drużyny.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl