rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10322 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-03-13 20:45
Typ:
1
Kurs:
1.60
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

We wtorkowy wieczór znów będziemy mogli się ekscytować Ligą Mistrzów . Jednym z dwóch dzisiejszych spotkań jest mecz pomiędzy Czerwonymi Diabłami a hiszpańską Sevillą . W pierwszym meczu padł wynik 0:0 , co delikatnie w roli faworyta dwumeczu wysuwa drużynę angielską . Dziś Manchester musi wygrać . Każdy remis bramkowy daje awans Sevilli . Manchester u siebie radzi sobie bardzo dobrze . Ostatnie 5 spotkań rozgrywanych u siebie Manchester wygrał . Od pierwszego meczu z Sevillą ManU rozegrało 3 spotkania , wszystkie 3 wygrało , w tym bardzo ciężkie mecze z Chelsea i Liverpoolem . Według mnie pójdą za ciosem i dziś również wygrają mecz . Sevilla to jest solidna , na europejskim poziomie drużyna. Od pierwszego spotkania Hiszpanie rozegrali 4 spotkania , dwa razy przegrali oraz odnieśli dwa zwycięstwa . Co ważne , przegrali z takimi drużynami jak Atletico Madryt i Valencia , w dodatku grając u siebie , więc morale w drużynie nie są najlepsze . Dziś na pewno będą chcieli się zrehabilitować za ostatnią ligową porażkę ale uważam że Manchester United jest zbyt uznaną marką by zabrakło jej w kolejnej fazie rozgrywek więc typuję dziś ich zwycięstwo .

Autor analizy:marcin11021995
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl