rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10322 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-03-13 20:45
Typ:
1
Kurs:
1.56
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów rozegrany zostanie pomiędzy zespołami Manchesteru United i FC Sevilla, po pierwszym meczu, w którym padł wynik remisowy 0:0 wydaje się że faworytem tego spotkania jest zespół gospodarzy, wskazują na to również wyniki na ligowym podwórku, gdzie w ostatnich 5 meczach zespól Manchesteru był niepokonani i poza remisem w Sevilli wszystkie mecze wygrał, w tym z FC Liverpool i Chelsea Londyn, natomiast goście notują ostatnio słabsze wyniki w lidze gdzie w ostatnich meczach poza remisem w Lidze mistrzów doznali 2 porażek i 2 razy wygrali, bilans bramkowy tych spotkań dla obu klubów wygląda następująco: gospodarze strzelili 9 bramek i stracili ich 4, natomiast goście zdobyli 5 goli i stracili ich 7, bilans bezpośrednich spotkań obu drużyn jest niewielki, poza ostatnim remisem grali oni tylko raz towarzysko w 2013 roku i wygrała wtedy FC Sevilla 3:1, mój typ to 1 wygrana zespołu Manchesteru United

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl