rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10541 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-11 18:30
Typ:
1
Kurs:
2.21
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

kolejny pojedynek 1/8 eliminacjie do Ligi Europy to spotkanie pomiędzy zespołami ze Słowacji i Bułgarii, na przeciw siebie staną MFK Ruzomberok i Levski Sofia, gospodarze zapewnili sobie udział w eliminacjach dzięki 3 miejscu w zakończonych rozgrywkach ligowych, ulegając zespołom DAC Dunajska Streda i Slovan Bratislava, natomiast goście w swoim kraju zakończyli rozgrywki na miejscu 3 a w wewnątrz ligowych eliminacjach w finale pokonali zespół Etar 1:0, patrząc na notowania bukmacherów wynik powinien oscylować w granicach remisu, jednak kiedy spojrzymy na ostatnie pojedynki przedsezonowe to dziś triumfować powinni gospodarze, rozegrali oni 5 meczy towarzyskich z których 3 wygrali, jeden zremisowali i jeden przegrali, natomiast goście w 4 meczach towarzyskich zdołali zdobyć tylko jeden punkt, strzelając w tych spotkaniach tylko jedną bramkę, mój typ to 1 wygrana graczy MFK Ruomberok,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl