rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10506 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-05-26 19:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.57
Bukmacher:
29 EURO
0
0
oceń analizę

Dziś w lidze chorwackiej, mamy do rozegrania 36 kolejkę spotkań Wybrałem mecz pomiędzy Osijek a Zapresic. Osijek aktualnie zajmuje czwartą pozycję, zgromadziło 59 punktów i ma tylko 3 punkty straty do trzeciej drużyny jaką jest Hajduk Split, Hajduk dziś podejmuje lidera na wyjeździe czyli Dinamo Zagrzeb. Natomiast Zapresic jest na 8 pozycji i ma na swoim koncie 31 punktów, utrzymanie ma raczej pewne, chociaż może być sytuacja taka, że spadnie na dziewiątą pozycję i będzie musiało grać w barażach z drużyną z drugiej ligi. Oba zespoły grały w ze sobą wielokrotnie ale mnie interesują tylko ostatnich kilka meczów, zwycięstwa 6-0, 3-1 czy 3-0 pokazuje że faworytem do zwycięstwa są gospodarz. Ale wyniki pokazują również, to że powinniśmy zobaczyć sporo goli i właśnie over 2,5 gola będę grał. Zdecydowane zwycięstwo gospodarzy nie podlega tu dyskusji, ale myślę, że goście powinni strzelić honorowego gola również.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl