rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10541 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-11 21:00
Typ:
X
Kurs:
3.04
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W tym tygodniu mamy wiele spotkan do typowania, bowiem rozpoczyna sie walka w rundach eliminacyjnych europejskich pucharów. Dzisiaj wieczorem o godzinie 21:00 w meczu eliminacyjnym 1 rundy Ligi Europy Siroki Brijeg z Bosni i Hercegoviny zagra na własnym terenie z Kairatem Ałmaty z Kazachstanu. Starcie to zapowiada sie nam bardzo ciekawie a oba zespoły postaraja sie ugrac tutaj dobry wynik przed meczem rewanżowym. Faworytem dwumeczu wydaja sie byc Kazachowie, którzy dysponuja bardzo silnym składem. Drużyna jednak na wyjazdach gra nieco słabiej stad dzisiaj na tak trudnym terenie postara sie tego meczu nie przegrac. Siroki Brijeg na własnym obiekcie ma bardzo dobre statystyki, ale z tak silnymi rywalami nie gra zbyt czesto. Moim zdaniem oba zespoły zagraja dzisiaj bardzo defensywnie i priorytetem bedzie dla nich zachowanie czystego konta. Mysle, że gra na remis w tym pojedynku jest bardzo dobrym posunięciem. W rewanżu to Kazachowie beda dużym faworytem, ale dzisiaj spodziewam sie wyrównanego meczu i własnie wyniku remisowego.

Autor analizy:AURELIO
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl