rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10506 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-05-15 20:30
Typ:
2
Kurs:
1.83
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Wydaje się że będziemy świadkami sytuacji której chyba nikt na poważnie nie brał.A więc jeżeli wygra w tym meczu Piast będzie miał ostatnie spotkanie na własnym boisku i wszystko będzie wskazywało że to oni zdobędą sensacyjnie mistrzostwo.Pogoń wprawdzie nie gra już o nic to i tak potrafili odebrać punkty Legii i kto wie może pozbawili ich mistrzostwa.Tak czy inaczej faworytem tego meczu będą goście i jeżeli wytrzymają presję to powinni wygrać.Ostatni mecz Piasta nie był łatwy i rzutem na taśmę wygrali z Jagiellonią.Ostatni pojedynek tych drużyn zakończył się wynikiem 0-2 dla Piasta przy czym trzeba przyznać że Piast był mega skuteczny a Pogoń pomimo wielu okazji nie potrafili strzelić choćby gola.Jak to bywa w polskiej lidze wszystko jest możliwe jednak najbardziej prawdopodobny wynik to wygrana Piasta.Nie jest to jakiś mega pewny typ dlatego lepiej zagrać za drobne trzeba pamiętać że Piast ma mega dobrą serię która kiedyś musi się skończyć ale mam nadzieje że nie będzie to w tym meczu.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl