rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10506 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-05-15 20:30
Typ:
2
Kurs:
1.87
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Do zakończenia sezonu w Ekstraklasie pozostały już tylko dwie kolejki. Dość nieoczekiwanie na fotel lidera wskoczył Piast, który pokonał przed własną publicznością Jagiellonię 2-1, wykorzystując wpadkę Legii, która przed własną publicznością tylko zremisowała z Pogonią Szczecin 1-1. Tak więc dziś Pogoń może zdecydować o mistrzostwie Polski, bowiem jak wygrają z Piastem a Legia wygra z Jagiellonią to liderem zostaną Warszawiacy. Jeśli natomiast Piast dziś pokona Pogoń to można powiedzieć, że ma mistrza pewnego, gdyż ostatni mecz grają z Lechem, który zrobi wszystko aby Legia nie zdobyła mistrzostwa :) Piasta aby nie oglądać się na innych musi dziś po prostu wygrać. Pogon nie walczy już o nic dlatego stawiam na zwycięstwo gości. Przewidywane składy: Pogoń: Bursztyn – Stec, Walukiewicz, Fojut, Matynia, Kozulj, Podstawski, Majewski, Drygas, Hostikka, Guarrotxena Piast: Szmatuła – Pietrowski, Czerwiński, Korun, Kirkeskow, Konczkowski, Jodłowiec, Hateley, Badia, Valencia, Parzyszek.

Autor analizy:balonik19821
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl